Movies
Ratings
346
F1: The MovieRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
RinguRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 1.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 5.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0