Series
Ratings
30
Hikaru no GoRated ★ 4.5
Kang's KitchenRated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.5
My Little TelevisionRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 2.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
Dragon BallRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0