Titles you rated
NEW OLD BOYRated ★ 2.5
AemaRated ★ 2.5
Love GenerationRated ★ 2.5
SPEC: ZeroRated ★ 3.0
SPEC: ShouRated ★ 3.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 3.5
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 4.5- MirandaRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 5.0- Love in the Big CityRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.0
My Sibling's RomanceRated ★ 3.5- EXchange Season 3Rated ★ 1.5
Life's PunchlineRated ★ 4.0