Titles you rated
Jojo RabbitRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.5
MaborosiRated ★ 3.0
1917Rated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
DogtoothRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Gloomy SundayRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Madame BovaryRated ★ 2.5
CapernaumRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0