Series
Ratings
40
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 2.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Heartstopper Season 3Rated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Born for the SpotlightRated ★ 3.0- Don't Press the PeachRated ★ 3.0
The Killing VoteRated ★ 3.0
WATCHERRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Eye Love YouRated ★ 2.0
Marvel's Ultimate ComicsRated ★ 3.0
Percy Jackson and the Olympians Season 1Rated ★ 3.0
Fool Me OnceRated ★ 4.0
Busted! Season 3Rated ★ 2.0
Busted! Season 2Rated ★ 2.0
Busted! Season 1Rated ★ 2.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.0