Titles you rated
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 4.0
The King's FaceRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
All About My MomRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0