Series
Ratings
20
The Queen of OfficeRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 1.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Five EnoughRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0