Movies
Ratings
280
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
It’s Okay!Rated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Hi.5Rated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Back in ActionRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5