Movies
Ratings
32
TwentyRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
FluRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 0.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 5.0