Titles you rated
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0