Series
Ratings
19- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 3.5
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0