Movies
Ratings
1022
VivariumRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
BorderRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 4.0
The OutpostRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Stranger Than FictionRated ★ 4.0- Look Out Officer!Rated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0