Movies
Ratings
501
HereditaryRated ★ 4.0
RobotRated ★ 3.0
The LighthouseRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
Raya and the Last DragonRated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.0
Sita Sings the BluesRated ★ 3.5
SistersRated ★ 3.5
eXistenZRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.0
Ichi the KillerRated ★ 3.0- Serial LoverRated ★ 4.5
The TribeRated ★ 3.5
SpiralRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 3.0