Series
Ratings
26
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.5
- Doctor WhoRated ★ 4.5
- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.5