Titles you rated
The MartianRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 1.5
Men in BlackRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5