Movies
Ratings
156
Love and Other DisastersRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Before I FallRated ★ 4.5
Love ClinicRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
AdoreRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 4.0
2012: Ice AgeRated ★ 4.0