Titles you rated
Captain MarvelRated ★ 0.5
Alita: Battle AngelRated ★ 1.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 0.5
The DiscloserRated ★ 4.0
MonstrumRated ★ 0.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 2.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
BrightRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0