Movies
Ratings
469
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
What's Up, Doc?Rated ★ 3.5
The MartianRated ★ 5.0
AlienRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Deaf President Now!Rated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Temple GrandinRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
The First LadyRated ★ 3.0
Small, Slow but SteadyRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
The Last of the Sea WomenRated ★ 5.0
CodaRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5