Series
Ratings
189
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
Ted Lasso Season 3Rated ★ 4.5
Ted LassoRated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 5.0
Loki Season 2Rated ★ 4.5
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.0
Love on the SpectrumRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Koi Desu: Yankee-kun to Hakujou GaruRated ★ 5.0
Moon KnightRated ★ 4.0
Sing AgainRated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Thomas & Friends Season 1Rated ★ 3.5