Titles you rated
- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.0