Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 2.5
Dream ProductionsRated ★ 4.0
Monsters at Work Season 1Rated ★ 4.0
Monsters at Work Season 2Rated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.5
What's Up?Rated ★ 3.0
CassandraRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
The UntamedRated ★ 3.5- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.0
BloodhoundsRated ★ 2.0
IRISRated ★ 3.0
Unpretty Rapstar 2Rated ★ 4.0
Unpretty Rapstar 1Rated ★ 4.0
One Ordinary DayRated ★ 4.0
Real:Time:Love Season 4Rated ★ 3.5
Love RevolutionRated ★ 3.5
Real:Time:Love Season 3Rated ★ 3.5
Real:Time:LoveRated ★ 3.5