Movies
Ratings
545
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
The Age of AdalineRated ★ 2.5
Jojo RabbitRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 4.5
Labor DayRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 3.5
Look Both WaysRated ★ 3.0
The KillerRated ★ 1.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
WonderRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0