Titles you rated
Homeland Season 1Rated ★ 4.5
Last Samurai StandingRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
The WhirlwindRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 2.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5