Titles you rated
ArrivalRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 3.5
Act of ValorRated ★ 2.5
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.5
Tabloid TruthRated ★ 2.5
Non-StopRated ★ 3.0
NoahRated ★ 2.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 3.5