Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 4.5