Movies
Ratings
114
Love ActuallyRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0