Movies
Ratings
560
Mission: Impossible IIIRated ★ 2.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.5
PrometheusRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
JawsRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 2.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5