Series
Ratings
26
Another Miss OhRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 2.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Imjin War 1592Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 2.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 1.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0