Titles you rated
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
Black HouseRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
SplitRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5