Titles you rated
Jurassic ParkRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The Killing FieldsRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 4.5
King KongRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5
FriendRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 5.0
PlatoonRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.5