Titles you rated
Hometown LegendsRated ★ 4.0- Silhwageukjang Joewa BeolRated ★ 4.5
Kimcheed Radish CubesRated ★ 5.0- Horangi SeonsaengnimRated ★ 4.0
Chief InspectorRated ★ 4.5
The Rose of VersaillesRated ★ 4.5- Jeonseorui Gohyang - Original SeriesRated ★ 4.5
TV Novel: EunhuiRated ★ 4.0- SecretRated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.5
Tantei Gakuen QRated ★ 5.0
Air CityRated ★ 5.0
Beautiful DaysRated ★ 5.0
Loving YouRated ★ 4.5
Rules of LoveRated ★ 4.5- Mr. DukeRated ★ 5.0
Tree of HeavenRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 4.0- PubertyRated ★ 4.0