Series
Ratings
14
Asobi AsobaseRated ★ 5.0
Death March to the Parallel World RhapsodyRated ★ 3.0
Arifureta: From Commonplace to World's StrongestRated ★ 4.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 5.0
Kemono Michi: Rise UpRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0