Titles you rated
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- DEATH NOTERated ★ 2.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- SkinsRated ★ 3.0
- SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 5.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
Princess AuroraRated ★ 3.0
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5
RememberRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0