Titles you rated
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 5.0
Tough as IronRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Step Up All InRated ★ 2.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0