Titles you rated
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0