Movies
Ratings
15
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0