Titles you rated
 Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5 Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
 Pride and PrejudiceRated ★ 4.0 Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
 New Tales of the GisaengRated ★ 1.5 New Tales of the GisaengRated ★ 1.5
 Gossip GirlRated ★ 4.0 Gossip GirlRated ★ 4.0
 Winter SonataRated ★ 4.0 Winter SonataRated ★ 4.0
 Autumn in My HeartRated ★ 4.0 Autumn in My HeartRated ★ 4.0
 Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0 Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
 Painter of the WindRated ★ 4.5 Painter of the WindRated ★ 4.5
 49 DaysRated ★ 2.5 49 DaysRated ★ 2.5
 The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0 The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
 The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5 The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
 Good DoctorRated ★ 3.0 Good DoctorRated ★ 3.0
 The Good WifeRated ★ 4.5 The Good WifeRated ★ 4.5
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
 Fight For My WayRated ★ 4.0 Fight For My WayRated ★ 4.0
 SherlockRated ★ 3.5 SherlockRated ★ 3.5
 Jealousy IncarnateRated ★ 4.0 Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
 SherlockRated ★ 4.0 SherlockRated ★ 4.0
 SherlockRated ★ 4.5 SherlockRated ★ 4.5