Movies
Ratings
368
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
Maggie's PlanRated ★ 4.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
Still AliceRated ★ 4.0
Under the Tuscan SunRated ★ 2.5
An EducationRated ★ 4.5
Testament of YouthRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.0
The GreatestRated ★ 2.5
ShameRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
A Few Good MenRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0