Movies
Ratings
101
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
QuickRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.5
DerangedRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 4.5
The TowerRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.5
Killer ToonRated ★ 0.5
Hide and SeekRated ★ 4.5
Marriage BlueRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.0