Movies
Ratings
363
The World of LoveRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Greatest Night in PopRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
A Man Who Paints Water DropsRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 2.5
ElioRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
All We Imagine As LightRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0