Movies
Ratings
15
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 4.0