Series
Ratings
201- Late BlossomRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Rascal SonsRated ★ 3.0- FamilyRated ★ 2.5
Indomitable Daughters-in-LawRated ★ 2.0
Love CellsRated ★ 3.0- The Family Is ComingRated ★ 3.0
Imaginary CatRated ★ 2.0
Hello! My LadyRated ★ 2.0
Love & SecretRated ★ 2.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 3.0
My Precious ChildRated ★ 3.0
My Daughter the FlowerRated ★ 1.5
The Return of IljimaeRated ★ 2.0
Rude Miss Young Ae Season 14Rated ★ 3.0
Likeable or NotRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 3.0
Sweden LaundryRated ★ 3.0
Vampire IdolRated ★ 3.0