Movies
Ratings
32
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Crows Zero IIRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0