Titles you rated
A Star Is BornRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 1.5
Black PantherRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.0
Stranger Than FictionRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 3.0