Titles you rated
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5