Titles you rated
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Ruby RingRated ★ 2.0- SoulmateRated ★ 3.5
Five FingersRated ★ 3.5- Lotus Flower FairyRated ★ 4.0
- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
Myung Wol the SpyRated ★ 2.5
Man from the EquatorRated ★ 4.0
Paradise RanchRated ★ 1.0
Nonstop 5Rated ★ 4.0
May QueenRated ★ 3.0
NonstopRated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.0
Full House Take 2Rated ★ 0.5
Yellow BootsRated ★ 2.5
Prosecutor PrincessRated ★ 2.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0