Series
Ratings
69
Hogu's LoveRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
On AirRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Two WeeksRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 3.0
Heart to HeartRated ★ 2.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Cheer Up!Rated ★ 2.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.0