Movies
Ratings
49
The ServantRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5