Titles you rated
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 1.5
Good Morning PresidentRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 2.5
Penguins of MadagascarRated ★ 2.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 2.0