Series
Ratings
49
Queen of the RingRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
ElementaryRated ★ 4.0
ElementaryRated ★ 4.0
ElementaryRated ★ 4.0
ElementaryRated ★ 4.0
The Handmaid's TaleRated ★ 4.0
The Handmaid's TaleRated ★ 4.5
ElementaryRated ★ 4.0
ElementaryRated ★ 4.0
ElementaryRated ★ 4.0
Witch's CourtRated ★ 4.5- MirandaRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Lucky LouieRated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 4.0